Wintersport ubedljivom pobedom nad Leskovcem okončao polusezonu (VIDEO)

U komšijskom derbiju u 13. kolu Druge futsal lige, Winter sport je u sportskoj hali OŠ Mika Antić pred oko 300 gledalaca savladao Leskovac rezultatom 6:0.

U veoma zanimljivoj utakmici domaćin je na vreme “otvorio” goste iz Leskovca i već u 3. minutu poveo golom Petra Marjanovića. Taj rezultat ostao je do kraja poluvremena.

A onda na početku drugog dela igre, tačnije u 23. minutu, sve je za samo 15 sekundi rešio Petar Stevanović sa dva efektna gola i ubedljivu prednost Nišlija.

Do kraja su domaći rutinski odradili postepeno uvećavajući prednost do konačnih 6:0.

Dvostruki strelci za Winter sport su bila dva Petra, Marjanović i Stevanović dok su se po jednom u listu strelaca upisali Marko  Ilić i Dimitrije Radenković.

Posle ove pobede Winter sport je jesenji vicešampion sa 28 bodova, 4 manje od prvo plasiranog SAS-a, dok se na poziciji iza nalaze još dve niške ekipe, Gvozdeni puk i Kalča, sa po 20 bodova.

Prvenstvo se nastavlja na proleće kada će se Winter sport odmah na startu drugog dela sastati upravo sa ekipom Gvozdenog puka u popularnoj Šivari.