Rekordna pobeda Radničkog u Ivanjici

Fudbaleri Radničkog u 18. kolu Super lige Srbije ostvarili su protiv Javora najubedljiviju pobedu u istoriji u prvenstvenim mečevima, 7-0. Pružio je Radnički izvanrednu igru u Ivanjici, nadigrao je domaćina u svim elementima fudbalčske igre i do nogu ga potukao.

Detaljnije

Zvezda sigurna protiv Radničkog (VIDEO)

U derbiju 17. kola Superlige Srbije fudbaleri Radničkog poraženi su od Crvene zvezde sa 2:0. Aktuelni šampion Srbije i lider na tabeli savladao je vicašampiona države golovima Bena u 40. i Alekse Vukanovića u 77. minutu. Po hladnom i vetrovitom

Detaljnije

“Projektil” Anđele Šarac spasio bodove Mašincu (VIDEO)

Na zatvaranju prvog dela sezone, na stadionu na Delijskom Visu, Mašinac i Zemun odigrali su izuzetno uzbudljiv meč, a slavio je domaćin rezultatom 3:2(2:0). Posle lepe šanse u kojoj se našla Jovana Vasiljković u 7. minutu, Nišlijke su povele već

Detaljnije

Srbija nemoćna protiv Rusije (VIDEO)

Nakon sjajne igre i pobede protiv Estonije, Mlada reprezentacija Srbije poražena je u Nišu od vršnjaka iz Rusije – sa 2-0  u kvalifikacijama za Prvenstvo Evrope koje se 2021. godine održava u Sloveniji i Mađarskoj. Reprezentacija Srbije je motivisano ušla

Detaljnije

Mladi ubedljivi protiv Estonije, sledi Rusija (VIDEO)

Mlada reprezentacija Srbije sa čak  6:0 savladala je na Čairu selekciju Estonije u kvalifikacijama za Prvenstvo Evrope. Izabranici trenera Ilije Stolice od samog starta zaigrali su izuzetno angažovano. Takva igra donela je vođstvo u 11.minutu kada je jednu grešku rivala

Detaljnije

U prodaji ulaznice za mečeve mlade fudbalske reprezentacije Srbije na Čairu

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije odigraće u Nišu dve utakmice u okviru kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo 2021. godine. 00

Detaljnije

Fudbalere Radničkog pokosio virus, pola tima van stroja!

Odigravanje utakmice 16. kola Superlige između Radničkog i Proletera, koja je zakazana za 9. novembar (14h) je pod znakom pitanja. Pored loših rezultata u poslednje vreme, fudbalere Radničkog pogodio je još jedan maler. Naime, po povratku iz Sente, gde je

Detaljnije

Kalča u naletu sledi derbi sa Crvenom Zvezdom (VIDEO)

Futsaleri Kalče uhvatili su zalet u aktuelnom prvenstvu i vezali 4-u uzastopnu pobedu. U hali „Čair“ savladana je ekipa Jastrepca iz Blaca prilično ubedljivo sa 6-2. Domaći su od starta zaigrali nadahnuto i vrlo brzo stigli do 3 gola prednosti.

Detaljnije

Mašinac pobedom nad Požarevcom do drugog mesta (VIDEO)

Fudbalerke niškog Mašinca ostvarile su šestu prvenstvenu pobedu u sezoni. Kao što se očekivalo, devojke koje sa klupe predvodi Perica Krstić su na svom terenu, u susretu devetog kola Superlige, savladale Požarevac rezultatom 6:1. Nišlijke su terensku inicijativu krunisale pogotkom

Detaljnije

Surduličani prekinuli pobedničku seriju Radničkog (VIDEO)

U veoma skromnoj fudbalskoj predstavi, na Čairu, u derbiju “južne pruge” Radnik je sa 2:0 savladao ekipu Radničkog. U meču sa malo prilika i lepih poteza pobedila je ekipa koja je manje grešila. Preda sam kraj prvog poluvremena, posle monotone