Ubedljivi porazi Mašinca na startu prvenstva nagoveštavaju tešku sezonu (VIDEO)

Fudbalerke Mašinca doživele su težak poraz na svom terenu. U okviru drugog kola Superlige TSC je bio ubedljivo bolji i slavio je sa 5:0(2:0).

Podmlađena ekipa niških fudbalerki samo je u par navrata uspela da ugrozi gol TSC-a, uglavnom su gošće diktirale tempo i samo zahvaljujući odličnoj Vanji Stanković na golu Mašinac može da zahvali da poraz nije i ubedljiviji.

Po dva gola za TSC postigle su Vanja Krivokapić (u 31. i 61. minutu) i Katarina Siluši (u 33. i 74. minutu), dok je peti pogodak delo mlade Milice Vešić u 88. minutu.

Ako uzmemo u obzir da je Mašinac i u prvom kolu poraže sa 3:0 u Kragujevcu od Radničkog, te da mu tek predstoje utakmice sa ekipama iz samog vrha superligaške konkurencije, možemo predpostaviti da je pred nama jedna baš teška sezona za niški klub.