Šok na Čairu: Lemonis više nije trener Radničkog

Neočekivana vest stigla je iz superligaša sa Čaira: Fudbalski klub Radnički sporazumno je raskinuo saradnju sa šefom stručnog štaba Takisa Lemonisom.

Dan pred meč 30. kola protiv Vojvodine u Novom Sadu klub se zahvalio gospodinu Lemonisu na svemu što je u prethodnom periodu uradio za Radnički.

Odluka je iznenađujuća, ako se uzme u obzir da je Radnički u prolećnom delu pod komandom Grka imao niz odličnih rezultata. Nišlije su u jednom trenutku imali sedam uzastopnih mečeva bez poraza, a od toga četiri pobede u nizu. Tim se izvukao iz opasne zone i bio nadomak plej-ofa. Usledila su zatim tri vezana poraza, što je verovatno alarmiralo čelnike kluba da probaju da šok terapijom trgnu ekipu.

Koliko je vest iznenadna pokazuje i to da je Lemonis juče održao pres konferenciju i najavio meč sa Novosađanima, a danas se već pozdravio sa igračima i napustio kormilo Nišlija. Ekipu će sutra predvoditi dosadašnji članovi stručnog štaba Vladimir Đorđević i Aleksandar Sekulić.

 


1 Comment

  1. Dejan
    07/04/2026 - 13:24

    Video čovek sa kakvim indijancima ima posla i kulturno ih otkačio. Uništili ste Radnički

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.