Težak poraz Radničkog na Čairu (VIDEO)

U 14. kolu Superlige u duelu imenjaka na stadionu Čair bolji su bili gosti iz Kragujevca i trijumfovali rezultatom 1:3(0:2).

Fudbaleri kraguevačko Radničkog od samog starta su delovali ubedljivije i odlučnije pa su već u prvom delu igre stekli veliku prednost golovima Krajišnika u 38. i Čolovića u 41. minutu.

U drugom delu trener domaćih Lalatović probao je izmenama da prene svoju ekipu, i donekle je uspeo u tome, ali nakon trećeg pogotka za goste, koji je postigao Da Silva u 62. minutu čini se da je sve bilo rešeno. Utešni pogodak za domaći Radnički postigao je Nikola Štulić u 78. minutu, kome je to bio 10. gol u sezoni čime se izjednačio na čelu liste strelaca sa Rikardom i Bojovićem.

Nakon 14. odigranih kola niški tim je na 11. mestu na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

U narednom kolu Nišlije će gostovati ekipiJavora.