Radnički ponovo bez sreće – Napredak do boda u 95. minutu (VIDEO)

Velika fudbalska nepravda na Čairu. Fudbaleri Radničkog  vodili su čitav meč i imali sijaset šansi, dva poništena pogotka, a onda su nakon sudijske nadoknade od 3 minuta, u  95.minutu primili gol i ostali bez pobede protiv Napretka!

U utakmici 11.kola Superlige Srbije Radnički nije uspeo da savlada ekipu Napretka, jer je meč završen nerešeno, 1-1!

Dominirao je Radnički tokom celog meča, stvarao šanse, ali još jednom se potvrdilo ono nepisano  pravilo da nakon propuštenih prilika sledi kazna.

Radnički je nakon nekoliko izglednih prilika do vodsjtva stigao u 27.minutu.

Kapiten Pejović proigrao je na desnom  krilu Petrova. Ovaj ne časeći ni časa pronalazi u srcu šesnaesterca Škrbića, koji manirom iskusnog strelca dovodi svoj tim u vodsjtvo. 1-0 za Radnički!

Izgledalo je već tada da Radnički ima sve u svojim rukama.

Napredak se opredelio za kontranapade. U nekoliko puta je zapretio, ali premalo da se ozbiljnije ugrozi gol Rosića.

U drugom delu Radnički je bio još ofanzivniji. Gledaoci su mogli da uživaju u napadačkom fudbalu.

Tim sa Čaira je potpuno preuzeo inicijativu, a gosti su se grčevito branili.

U 69.minutu Sava Petrov dobro šutira iskosa sa leve strane, ali je golman gostiju na viisni zadatka.

U 71.minutu Fraj posle jedne gužve u šesnaestercu prolazi po levoj strani, pronalazi Škrbića koji loptu prosleđuje u gol, ali VAR je neumoljiv. Škrbić je u ranoj fazi akcije bio u ofsajdu. Ostaje 1-0.

Miljan Škrbić i u 77.minutu postiže gol, ali je i on zbog nedozvoljene pozicije poništen.

U 80.minutu Pejović dobro izvodi centaršut sa leve strane, ali Škrbić šutira preko gola.

Već minut kasnije Fraj pogađa stativu.  Škrbić je kao duh čekao da loptu sprovede u mrežu, ali ovoga puta lopta nije bila upućena njemu.

Na 10-ak minuta pre kraja, trener Trajković se odlučuje da čuva rezultat. Izvodi Škrbića i Petrova koji su zaista pružili odlične partije.

Činilo se da će Nišlije mirno privesti utakmicu kraju. Sudije su produžile meč 3 minuta, a nakon isteka te nadoknade, u 95.minutu iz jedine akcije u ovom delu meča Napredak stiže do izjednačenja, 1-1. Uzalud su se na Čairu žalili da je vreme odavno isteklo.

Strelac je nakon gužve bio Stanojlović, a sudija je odsvirao kraj odmah nakon što je lopta izvedena sa centra.

Radnički-Napredak, 1-1!