Mladost šokirala Naisu u Čairu (VIDEO)

Rukometašice Naise doživele su i drugi poraz na svom terenu, na isto toliko mečeva. Uspešnija je bila ekipa Mladosti iz Nove Pazove i slavila sa 27-23 (11-10).

Da Naisa neće proći kako je planirala, videlo se na samom početku meča, kada su gošće povele sa 3-0. Domaći tim je do prvog gola stigao tek u 9.minutu! Jurila je tako Naisa rezultat od samog starta, da bi do poluvremena stigla tek na korak od izjednačenja, 10-11. Ne računajući početni rezultat 0-0, to je bio i rezultat kada je Naisa bila najbliža izjednačenju.

Prvih 10-ak minuta je bilo loše i u drugom delu, gde Mladost stiče osetniju prednost, pa je u 39.minutu već 15-11, što Naisa, kako se ispostavilo, nije uspela da stigne do kraja utakmice, kada je na semaforu stajalo, nimalo prijatnih, 27-23 za gošće! Trener Naise Slavko Krnjajac bio je potpuno rezigniran posle meča.

Nešto očigledno ne štima! Razloga je verovatno mnogo. Mnogo promašenih zicara, a par detalja dovoljno govori.

Naisa je šutirala 3 penala i nijednom nije bila uspešna, dok je Mladost sva tri penala pretvorila u golove.

Najefikasnija igračica na meču bila je kapitenka ekipe iz Nove Pazove Dunja Orlović, koja je čak 10 puta zatresla mrežu Naise, dok je  za igrača utakmice proglašena  golmanka Mladosti Gordana Petković.

U domaćem timu više od ostalih pokazala je Linea Čočaj koja je postigla 8 golova.

Naisa posle 3 kola i 2 utakmice kod kuće ima svega 2 boda, dok u narednom, 4.kolu, gostuje ekipi Radničkog iz Kragujevca.

Niš, hala „Čair“. Gledalaca: 250.

Sudije: Dragan Milošević, Marjan Golubović (Leskovac).

Isključenja: Naisa 8 minuta, Mladost 6 minuta. Sedmerci: Naisa 3 (0), Mladost 3 (3).

ŽRK NAISA: A. Nedeljković, Ivanović, Veličković 4, M.Nedeljković, Konatar, Milošević, Čočaj 8, A.Randjelović, Simonović 4, P.Randjelović, J.Stojanović 4, Nikolić 1, Bukurić, Grujić, B.Stojanović, Knežević 2.

ŽRK MLADOST: (NP): Petković, Jotić, Paunić 5, Ćazić 3, Klenkovski 1, Stevanović, Stekić 3, Potkonjak, Ćurčin 4, Kosanović, Tešić, Orlović 10, Živkov 1, Rajkov ić, Šašić, Vučetić.