Vinter sport nemoćan protiv Loznice (VIDEO)

U zaostalom meču 6. kola Prve futsal lige  Vinter sport je u hali OŠ Mika Antić  dočekao ekipu Loznica-Grad 2018.

Gosti iz Loznice inače jedni od glavnih kandidata za titulu, bili su u ovom trenutku prevelik zalogaj za nišku ekipu, lako su trijumfovali rezultatom 5:2.

Od samog starta gosti su krenuli silovito već u prvom minutu na semaforu je bilo 0:1, strelac je bio Marko Perić. Nišlija u redovima Loznice Mladen Kocić- Cipi uvećao je prednost gostiju na 2:0, a tračak nade domaćinu u 14. minutu dao je Petar Marjanović – 1:2.

Sve nade Vinter sporta za samo jedan minut raspršio je sa dva pogotka Nikola Matijević za velikih 1:4.

Lozničani su rutinski meč priveli kraju uz po jedan pogodak na obe strane. Za goste je strelac bio Aleksandar Milovanović, a za Nišlije Nemanja Jovanović za konačnih 2:5.

Nakon 9 odigranih kola Loznica je na deobi prvog mesta sa ekipom Vranja, dok je Vinter sport na osmom mestu sa samo dve pobede u dosadašnjem delu prvenstva.