Radnički preokretom do pobede (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog savladali su ekipu Spartaka u šestom kolu Superlige Srbije rezultatom 2:1 (0:0).

Novi strateg niškog tima Milorad Kosanović debitovao je klupi pobedom. Nišlije su posle preokreta saladale Spartak

Prvi su u vođstvo došli gosti u 50. minutu kada je mrežu Petrovića zatresao Denković. Samo dva minuta kasnije domaći su došli do izjednačenja, Mihajlović je uposlio Haskića koji je poslao loptu u mrežu Spartaka. Vođstvo Radničkom, novu pobedu i tri boda doneo je Nermin Haskić koji potvrđuje da se vraća u prošlosezonsku formu. Imali su gosti priliku da iz slobodnog udarca u 90. minutu dođu do boda ali je strelac jedinog gola za Spartak – Denković, na sreću, tukao preko gola.

Radnički će u sedmom kolu odmeriti snage sa Čukaričkim na Banovom Brdu.