Poraz Mašinca na startu od Crvene zvezde (VIDEO)

Na prolećnoj premijeri na Delijskom visu Mašinca je u utakmici 12. kola Superlige Srbije poražen od lidera Crvene zvezde sa 3:0.

Od starta je gostujući sastav vršio pritisak na zadnju liniju Mašinca i vrlo brzo su i stigle do vođstva.

Igrao se deseti minut kada je publika na Delijskom visu prisustvovala jednom od lepših autogolova u skorije vreme. Sanja Krsić je uklizala na jednu dubinsku loptu, ali ju je nespretno šutnuli i tako lobovala  Vanju Stanković na golu Mašinca.

Samo šest minuta kasnije prednost je duplirana. Dini Blagojević se našla u situaci 1 na 1 sa golmanom i nije imala težak zadatak za 2:0 za beogradsku ekipu.

Treći gol Crvena zvezda postigla je u 57. minutu iz jedanaesterca, koji je uspešno izvela Anđela Krstić, nakon što je Nina Milenković u šesnaestercu oborila Dinu Blagojević.

Napadao je lider i u nastavku meča, imao par zicer situacija, ali se rezultat nije menjao.

Na kraju može se reći rutinskih Mašinac-Crvena zvezda 0:3. Mašinac je ostao zakucan za dno superligaške tabele sa svega tri boda na svom kontu, a bodove spasa moraće da traže u duelima sa ravnopravnijim rivalima.

Nišlijke u narednom kolu gostuju Slogi u Zemunu.

SUPERLIGA ZA FUDBALERKE, DVANAESTO KOLO: MAŠINAC-CRVENA ZVEZDA 0:3 (0:2)