Naisa poražena u Aranđelovcu

Rukometašice Naise nisu uspele da stignu do bodova u Aranđelovcu, jer su poražene rezultatom 24-21 (11-9). Dobro je Naisa otvorila meč protiv Bekamenta, vodila sa 2-0 i 3-1, ali su domaće rukometašice u nastavku meča bile uspešnije.

Držala se Naisa nekako sve do polovine drugog dela kada su domaće otišle na 6 golova prednosti. Ekipa iz Niša zbija redove i u samom finišu  stižu  na dva gola zaostatka 20-22, pa 21-23, ali ni vremena, a ni snage nije bilo za preokret.

Ključ poraza možda leži baš u šutu spolja u kome se bekovi Nada Pejović i Slađana Perazić nisu proslavile, jer su zajedno sa Simonom Stojanovskom postigle tek 3 gola! Više od ostalih pružila je Katarina Radović koja se 8 puta upisala u strelce. U narednom kolu Naisa dočekuje ekipu Voždovca.

Aranđelovac, SRC „Šumadija“. Gledalaca:500. Sudije:Milenko Alimpić, Zdravko Crnjanski (Bačka Palanka). Sedmerci: Bekament 6 (4), Naisa 9 (7). Isključenja: Bekament 8 minuta, Naisa 2 minuta.

ŽRK Naisa: Milena Petković, Čogurić, Ivanović, Veljković 3, Ivković, Đurović, Radović 8, Stojanovska, Magdalena Petković, Teodora Petković, Pejović 2, Milojević 3, Stamenković, Filipović 4, Perazić 1.

ŽRK Bekament: Kačarević, Nićiforović, Atanasković 4, Radojičić, Preković, Stepanović 5, Radoičić 4, Stanojlović, Stanić 5, Simić, Rajović 1, Grbić, Agatunović 4, Tomić 1.