Naisa još jednom bolja od Zaječara

Rukometašice Naise održale su čas modernog rukometa u Zaječaru. Po četvrti put u ovoj sezoni savladana je ekipa koja je četvrta u Srbiji! Ekipa iz Niša zaigrala je silovito od samog starta i pokazala svu lepotu rukometne igre. Već posle 12 minuta Naisa je vodila sa 8-2 uz 4 gola raspucane Nade Pejović. Utakmica je praktično već tada bila rešena, a na poluvremenu prednost je iznosila i maksimalnih 10 golova, 17:7 za Naisu.

Trener Naise Svetislav Jovanović pružio je šansu većem broju igračica koje su utakmicu rutinski privele kraju, za konačnih 28-21 i potvrdu da je Naise u ovom trenutku za klasu bolji tim.

Za igračicu utakmice proglašena je Anastasija Čogurić koja je blistala na golu niškog tima.

U narednom kolu Naisa dočekuje ekipu Mladosti iz Nove Pazove, koja je bila nadomak iznenađenja protiv ekipe Bekamenta, ali je ipak poražena minimalnom prednošću 31-30.

Zaječar, hala SPC „Timok“. Gledalaca: 150. Sudije: Boban Blagojević, Branislav Đokić (Jagodina). Sedmerci: Zaječar 6 (4), Naisa 3 (3). Isključenja: Zaječar 2 minuta, Naisa 4 minuta.

ŽRK Zaječar: Živić, Knežević 3, Stanković, Milošević 4, Terzić 5, Nikolić, Milovanović 5, Marijanović, Šaronjić, Marković, Stevanović 1, Balević, Stamenić 3, Ivanić, Ilić, Redžeplar.

ŽRK Naisa: Čogurić, Ivanović, Veljković, Karalić, Zdravković, Stefanović 1, Radović 3, Stojanovska 1, Vavan, T.Petković, M.Petković, Pejović 6, Milojević 4, Stamenković 4, Tanasković 4, Filipović 5.