Wintersport uz dosta muke do nove pobede (VIDEO)

Stigli su futsaleri Wintersporta i do treće pobede u nizu. U 4. kolu Prve futsal lige Srbije u neizvesnom i izjednačenom meču, u hali OŠ Mika Antić pala je odlična ekipa Novog Pazara, rezultat je bio 1:0(0:0).

Pazarci su u Niš došli kao trenutno drugoplasirana ekipa na tabeli i u potpunosti su opravdali tu poziciji. Bolje su gosti ušli u meč i u par navrata dobru su zagrejali dlanove Petra Nikolića na golu Wintersporta.

U nastavku su Nišlije diktirale tempo, ali nisu uspevali da ozbiljnije zaprete golu Pazaraca. Najbolju šansu u prvom poluvremenu ipak propuštaju gosti u 18. minutu kada je Mutavdžić pogodio stativu.

Drugo poluvreme „Winter“ kreće ofanzivnije i nakon par solidnih prilika stiže do vođstva. Igrao se 27. minut, a strelac je bio Stefan Stanojević.

Gosti se nisu predavali krenuli su ofanzivnije ka golu Wintersporta. Redžović je nekoliko puta primorao Petra Nikolića da krajnjim naporima interveniše ispred gola Nišlija. Da bi zatim i Radetinac sjajnim volejom zatresao stativu.

U finišu Pazarci su krenuli da igraju i sa golmanom u polju, i malo je falilo da u 36. minutu golman Nišlija Nikolić reši pitanje pobednika, ali je samo pogodio stativu praznog gostujućeg gola.

Do kraja su se domaći grčevito branili, ali su uspeli da izdrže i sačuvaju sva tri boda za sebe.

Nakon četiri odigrana kola Wintersport je uspeo da zabeleži tri vezane pobede, uprkos izuzetno teškom rasporedu. Rezultat vredan poštovanja, ali se čini da još uvek ima mesta napretku u igri.

U narednom kolu Nišlije će gostovati u Ivanjici.

Iako se pokazalo da u Prvoj futsal ligi nema lakih utakmica, ipak se može reći da je niški tim „pregrmeo“ najteže i da u nastavku možemo očekivati još bolju igru i rezultate.