Ubedljiv poraz Randičkog na premijeri na Čairu (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog poraženi su u drugom kolu Superlige od ekipe TSC-a sa 3:0 (0:0). Nakon ne tako dobrog prvog dela meča, gosti su u nastavku u potpunosti nametnuli svoj stil igre i sasvim zasluženo slavili.

Prvi deo meča nije bio preterano zanimljiv. Gosti su imali veći posed lopte i bili agresivniji, a sudija Lukić ih je “smirivao” kartonima. Nije bilo mnogo prilika, a prvi je pripretio TSC u 16. minutu preko Stanića, ipak Stevanović je bio na mestu. Usledio je pokušaj domaćih u 23. minutu kada su kombinovali Belaković i Stojanović, a lopta na kraju nije došla do Škrbića. Najbolju priliku domaći su imali u 40. minutu, Mesarović je asistirao Freju, čiji je šut na kraju odbranio Ilić. Dva minuta kasnije na 18 metara od gola oboren je Stanić, koji na sreću domaćih, nakon toga, nije iskoristio slobodan udarac.

Do 64. minuta viđena je slična igra, a onda su gosti iskoristili manjak koncentracije domaćih i postigli gol. Najbolje se u gužvi snašao Ćirković, koji je prvo nesmetano primio loptu, a onda postigao pogodak. Pokušavali su igrači Radničkog na momente da dođu do svoje igre, ali nisu uspevali. TSC, je sa druge strane igrao svoju igru i ponovo došao do gola u 84. minutu, Pantović je asistirao, a Rakonjac pogodio. Konačan rezultat postavio je Kuljević u 90. minutu iz slobodnog udarca.