U poslednjoj proveri pred početak nove sezone Radnički savladao “imenjaka”

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su imenjaka iz Pirota rezultatom 2:0, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana pred praznim tribinama stadiona Čair. Pogotke za domaći tim postigli su Kojić u 52. i Bjeličić u 61. minutu. Trener Radoslav Batak izveo je kombinovani sastav, a pružio je šansu i mladim igračima.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, iako su Nišlije imale konstantnu terensku inicijativu. U nastavku je domaćin pojačao pritisak i slomio otpor prvoligaša iz Pirota. Najpre je Kojić lepo reagovao posle dobre timske akcije i zatresao mrežu protivnika, da bi se devet minuta kasnije u strelce upisao i Bjeličić.

Do kraja susreta niška ekipa imala je mnogo više od igre i nekoliko odličnih prilika koje nisu iskoristili Pantelić i Kojić.

RADNIČKI (Niš): Ristić, Marković, Aksentijević, Stevanović, Ćirković, Pejović, Pantelić, Milosavljević, Kojić, Mitrović, Gavrić. U drugom poluvremenu igrali i Miloradović, Kačar, Bjeličić i Spasić.

izvor: FK Radnički Niš