Treća pobeda Radničkog u nizu (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog savladali su ekipu Voždovca sa 2:1 (1:1), posle preokreta, u 29. kolu Superlige.

Iako su Nišlije delovale bolje na terenu, prvi su do gola došli gosti. Posle greške Vojnovića, Kolarević je prošao, šutirao, pogodio i doneo svom timu prednost u 24.minutu. To je bio crveni alarm, a domaći su se brže bolje potrudili da ne bude iznenađenja na Čairu. Četiri minuta kasnije, Belaković je asistirao, a Ilić pogodio za 1:1. U finišu prvog dela viđene su još dve prilike, šut Belakovića glavom, odbranio je Katić, dok se kasnije okušao i Bamidele koji je lobirao golmana, ali je Pavlović bio na mestu i intervenisao.

U nastavku meča Radnički je ekspresno došao do vođstva. Vukić koji je u 45. minutu ušao u igru, se dobro snašao i samo tri minuta kasnije postigao, ispostaviće se pobedonosni gol. Do kraja meč Vanja Ilić je pogodio prečku, a šut Stajića odbranio Gundžulić koji je zamenio Katića.

U narednom kolo Radnički gostuje Novom Pazaru.