Radnički protiv imenjaka ubedljivom pobedom stigao do prvih bodova (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su na Čairu Radnički iz Kragujevca 4:1, u premijernoj utakmici 5. kola Super lige.

Niški tim je poveo u 14. minutu preko Vanje Ilića, a sedam minuta kasnije vođstvo je duplirao Sava Petrov.

Ilić je svojim drugim pogotkom u 48. minutu povećao na 3:0, dok je jedini pogodak za Kragujevčane postigao Milan Vidakov u 54. minutu.

Konačan rezultat je u petom minutu nadoknade postavio Aleksandar Mesarović – 4:1 za Nišlije.

Na taj način niški klub je došao do prvih bodova u sezoni i trenutno zauzima 13. mesto, dok je klub iz Kragujevca na poslednjoj 16. poziciji bez bodova, ali i utakmicu manje.

U narednom kolu niški Radnički gostuje Javoru, dok će tim iz Kragujevca gostovati Vojvodini u Novom Sadu.