Radnički pobedom u Kruševcu krunisao polusezonu iz snova

U poslednjem kolu jesenjeg dela Superlige u odloženom meču u Kruševcu fudbaleri Radničkog savladali su domaći Napredak rezultatom 1:2(1:2).

Golove za niški tim postigli su Drinčić u 7. i Haskić u 24. minutu, dok je jedini pogodak za Napredak delo Kostića u 9. minutu.

Posle tri brza pogotka u prvih 25 minuta, nije mnogo toga viđenu u nastavku, jer nakvašen i blatnjav teren iz minuta u minut postajo je sve gori i nije dozvoljava da se pokaže fudbalsko umeće.

Fudbaleri Radničkog iz Niša novom pobedom došli su do cifre od neverovatnih 50 bodova i završili su fanstastičani prvi deo sezone na drugom mestu, 9 bodova iza beogradskih crveno-belih i sa 6 bodova više od crno-belih.

Nakon meča došlo je i do incidenta na konferenciji za štampu kada je, trener Nišlija Nenad Lalatović burno reagovao na provokativno pitanje domaćeg portparola i vređanje jednog navijača Napretka koji se našao u prostoriji.