Promašen penal, crveni Lalatovića i preokret Radničkog u nadoknadi (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog pobedili su Mladost iz Lučana na Čairu sa 2:1, u sklopu 20. kola Superlige Srbije.

Utakmicu je bolje otvorio niški tim, koji je imao inicijatvu i u nekoliko navrata ozbiljno preto.

Igrao se 20. minut kada je sudija Radaković nakon intervencije VAR sobe pokazao na belu tačku u korist domaćeg tma. Neprecizan sa 11 metara bio je Cvetković, kojije šutrao po sredini gola, ali je pogodio čuvara mreže gostujuće ekipe.

Surova kazna za promašaje stgla je u 40. minutu, kada je Jojić pogodio za 0:1.

Već u prvom minutu nastavka Radnički stže do izjednačenja. Pejović je prelepim pogotkom vrato veru Nišlijama.

Trener Nenad Lalatović je nakon žustre rasprave sa sudijama isključen u 62. minutu.

Radnički je do velika tri boda stgao golom Škrbića, u prvom minutu sudijske nadoknade. Pomenut fudbaler je do lopte došao nakon velike gužve u kaznenom prostoru, a potom je pogodio za konačnih 2:1.

Radnički je došao do 20. boda u sezoni, dok je ekipa Mladost ostala na 17.

Nišlije u narednom kolu gostuju Novom Pazaru.