Odbojkaši Niša poraženi od Partizana

Odbojkaši Niša poraženi su od Partizana u četvrtom kolu mini-lige rezultatom 3:1, po setovima je bilo 25:22, 25:17, 26:28, 25:14. Ovo je drugi poraz niškog tima od crno-belih u Čairu.

Nakon velike i izjednačena borbe u prvoj deonici gosti iz Beograda su uspeli da povedu sa 1:0. Onda je Partizan bio ubedljiv u drugom setu. Preokreti su obeležili treću deonicu koja je na kraju pripala domaćem timu. Gosti su bili bolji u četvrtom setu koji su sa velikom prednošću rešili u svoju korist i drugi put ove sezone odneli ceo plen iz Čaira.

Protivnik niškog tima u narednom kolu biće Mladi radnik, jedina ekipa koju Niš ove sezone nije savladao. Meč će biti odigran u Požarevcu.