Naisa ubedljiva, u neravnopravnoj borbi, za povratak na čelo tabele (VIDEO)

Rukometašice Naise rutinski su savladali poslednjeplasiranu ekipu Sloge iz Petrovca na Mlavi sa 47-15.

Pored razlike u kvalitetu, gošće su bile hendikepirane jer su na terenu bile i u brojčanom zaostatku. Zbog isteka licenci, kako je obrazložio delegat, svega njih pet imalo je pravo nastupa. U neravnopravnoj borbi, trener domaćih Svetislav Jovanović  ukazao je šansu svim igračicama. Najefikasnija je bila kapitenka Marija Filipović, koja je proglašena i za igračicu utakmice. Anastazija Đoković je postigla 9, a Aleksandra Stefanović 8 golova. Standardno dobra bila je i Milena Milojević.

Trener Naise Svetislav Jovanović izrazio je žaljenje što gošće nisu bile kompletne.

Naisa je preuzela prvo mesto na tabeli, a u  narednom kolu  gostuje Voždovcu.

Hala “Čair”. Gledalaca: 150. Sudije: I.Nikolić, D.Cvetković (Leskovac).Sedmerci: Naisa 1 (1). Sloga 2 (1). Isključenja:  Naisa  8 minuta, Sloga 2 minuta.

NAISA: Stranjanac, Karić, Nikolić 1, Milojević 5, Karalić 1, Žarković, Đoković  , Stefanović 8,  Radović 1, Simić 1,  Petković 3, Miličić 1, Tanasković 3, Filipović 10, Tatar 4.

SLOGA (PM): Stojanović, Končar 6, Dragomirović 1, Vranić 5, Dabović 3.