Naisa još jednom bolja od Bekamenta

2.Kolo plej auta, Naisa-Bekament 30-26 (17-12)

Rukometašice Naise opravdale su ulogu favorita i još jednom, u kratkom vremenskom periodu slavile protiv ekipe Bekamenta, 30-26 (17-12).

Već u 7.minutu Naisa je vodila sa 6-2 i kao da je pitanje protivnika već tada bilo rešeno. Do odmora, Naisa je dodatno uvećala prednost, 17-12.

U redovima Naise prednjačile su po efikasnosti Olivera Nikolić, Jelena Stojanović i Jelena Knežević.

Kako su zatvorile prvo, tako su otvorile drugo poluvreme i gošćama iz Aranđelovca nisu dale nikakvu šansu da se vrate u meč.

Odlična je na golu bila i Katarina Ivanović koja je proglašena i za igračicu utakmice.

U samom finišu Bekament je sa 3 gola uspeo samo da ublaži poraz pa je utakmica završena pobedom Naise 30-26.

Olivera Nikolić postigla je 8 , Jelena Stojanović 7, a Jelena Knežević 6 golova.   Kod gošći najefikasnija je bila Ljubica Ivković koja se 9 puta upisala u strelce.

Ovom pobedom Naisa se učvrstila na 5.mestu Super lige Srbije.

Niš, hala „Čair“, Gledalaca 150. Sudije: Vojislav Crnjanski, Nikodin Bubanja (Bačka Palanka). Sedmerci: Naisa 4 (4), Bekament 6 (5). Isključenja: Naisa 10 minuta, Bekament 8 minuta.

ŽRK NAISA: Nedeljković, Ivanović, M.Nedeljković, Konatar 2, Milošević 1, Čočaj 3, Đorđević Zdravković 1, A.Ranđelović, P.Ranđelović, J.Stojanović 7, Nikolić 8, Grujić 1, Bukurić, B.Stojanović 1, Knežević 6.

ŽRK BEKAMENT: Cvetković, Kostić, Mikić 2, Radojičić, Petrović 3, Malenović 1, Mirković 1, Armuš, Ivković 9, Simić 4, Agatunović, Đ.Radojičić 6, Rajović, Dragović.