Mladi karatisti “Niša” uspešni na državnom prvenstvu

Uz učešće velikog broja takmičara iz svih regiona Srbije, tokom vikenda, u Čačku je održano državno Prvenstvo za kadete i juniore kao i „Trofej Srbije“ za mlađe seniore. Takmičari Karate kluba Niš su i ove godine imali uspešne nastupe u izuzetno jakoj konkurenciji. Osvojili  su pet medalja po dve zlatne i bronzane i jednu srebrnu.

Juniorski prvaci države postali su Katarina Đorđević (kategorija do 53 kg) i Stefan Stanojević (do 55 kg), vicešampion Srbije je postala Anđela Marinković (+59 kg), dok su Milica Vujanić i Kristina Đorđević osvojile treća mesta i bronzane medalje u kadetskim konkurencijama. Mitrović Anastasija je izgubila meč za medalju, pa je morala da se zadovolji 5. mestom.

U klubu ističu da su zadovoljni rezultatima, koji su dokaz dugogodišnjeg kvalitetnog rada.