Loša partija Radničkog i poraz od Vojvodie (VIDEO)

Nakon odlične utakmice i pobede nad Partizanom, fudbaleri Radničkog odigrali su još jedan loš meč i ostali su bez bodova u meču sa Vojvodinom na Čairu. Novosađani su trijumfovali rezultatom 1:0(0:0).

U prvom poluvremenu Niški tim nije uputio ni jedan udarac ka golu gostiju, Vojvodina je kontrolisala igru i u nekoliko navrata ozbiljno ugrozila gol Radničkog. Najbolju priliku ne samo na meču već verovatno i u celom kolu Superlige, propustio je Malbašić, kada iz neposredne blizine nije uspeo da prosledi loptu u nebranjenu mreću domaćeg tima, on se spetljao i dozvolio odbrani Radničkog da reaguje.

Na samom startu drugog dela gosti su poveli. Nakon centaršuta sa desne strane u šesnaestercu Radničkog najviši je bio Mateus, koji je glavom sproveo loptu iza leđa Rosića.

Malo se trgnuo Radnički nakon primljenog gola i do kraja utakmice krenuli su ofanzivnije. Najbliži pogotku su bili u 60. minutu kada je prečku, verovatno ne namerno, pogodio Pejović. Propustili su još par prilika domaći i to je bilo sve u ovoj subotnjoj predstavi na hladnom Čairu.

Porazom su Nišlije ostale na pretposlednjoj poziciji superligaške tabele, a do kraja jesenjeg dela prvenstva preostao im je meč sa pančevačkim Železničarom u četvrtak na Čairu.