Lola Radivojević šampionka Srbije

Na terenima TK Trim u Beogradu završeno je Dvoransko prvenstvo Srbije u konkurenciji teniserki i tenisera do 14 godina.

U konkurenciji teniserki trijumfovala je Lola Radivojević, teniserka Teniske akademije Živković (TAŽ). Lola je u finalu savladala Dariju Šuvirdjonkovu sa 2:1 (6:1, 4:6, 6:0). U polufinalu je Šuvirdjonkova bila bolja od Lare Stojanovski 2:0 (6:4, 6:3), dok je Radivojevićeva pobedila Tijanu Sretenović 2:1 (2:6, 7:5, 6:1).

“Čitavo prvenstvo sam odigrala na visokom nivou i ovo je kruna sjajnih rezultata na domaćoj i međunarodnoj sceni. Teško je bilo i u polufinalu i u finalu, ali mislim da sam zaslužila da ovu godinu završim kao šampionka Srbije. Hvala svima na podršci.” – istakla je teniserka niške akademije nakon dodele pehara.