Uspešan vikend i za kikboksere “Vukova 018”

Proteklog vikenda 10. i 11. Oktobra u Beogradu u Sportskom centru Master u Zemunu održano je Državno prvenstvo u Kik boks u disciplini lou-kik za sve uzraste i međunarodni turnir Trofej Beograda u disciplini kil-lajt kontakt, takođe za sve uzraste.

Za Kik boks klub Vukovi 018 iz Nisa nastupilo je 6 takmicara, po troje na Državnom prvenstvu i Trofeju Beograda.

Ognjen Mitrović, Lara Miljković i Jovan Kostić su nastupali na Državnom prvenstvu u konkurenciji juniora.

Ognjen je posle dve pobede i dva prekida ponovo osvojio zlatnu medalju i ponovo potvrdio svoje mesto u reprezentaciji.

Lari i Jovanu je ovo bio prvi nastup na takmicenju i oboje su ostvarili po jednu pobedu i poraz u polu finalu, opravdali su ocekivanja svojih trenera i zasluzeno osvojili treće mesto i bronzanu medalju.

Na trofeju Beograda nastupili su Pavle Mitrović, Ksenija Drasković u konkurenciji kadeta i Nikola Krstić u konkurenciji seniora. Pavle i Ksenija su ubedljivim pobedama u finalu osvojili zlatne medalje dok je Nikola nažalost ostao bez odličja.