Radnički u seriji pobeda (VIDEO)

Fudbaleri Radničkog savladali su Rad kao gosti sa 2:1 u utakmici 13. kola Superlige Srbije. Nišlije su do trećeg vezanog trijumfa u prvenstvu stigle pogocima Erika Jirke u 59. i Nermina Haskića u 80.minutu.

Iako su igrali protiv tima sa začelja tabele, fudbalerima Radničkog nije bilo nimalo lako.  “Građevinari” su prvi došli u vođstvo u 49.minutu golom Bjedova. Zaigrale su Nišlije tada angažovanije i 10-ak minuta kasnije, golom jirke poravnale rezultat. Pogodak slovaka razmrdao je ekipu trenera Milorada Kosanovića koja je zaigrala još odlučnije.

Kidisao je Radnički na gol Rada što je urodilo plodom, pa je u 80.minutu Haskić nakon proigravanja Jirke postavio konačan rezultat, 3-1 za Radnički.

Naredni susret za fudbalere Radničkog je već u sredu kada na Čairu od 15.30h dočekuju ekipu Radnika iz Surdulice.