Pet medalja za stonotenisere Naisa na turniru u Rumuniji

Četiri stonotenisera Stonoteniskog kluba osoba sa invaliditetom Nais nastupilo je na međunarodnom turniru u Rumunskom gradu Višeu de Sus. Na turniru je učestvovalo nekoliko klubova iz Rumunije, jedan iz Bugarske i STK OSI Nais.
Niški stonoteniseri su osvojili ukupno pet medalja: 1 zlato, 1 srebro i 3 bronze.
U pojedinačnoj konkurenciji osvojili su 3 medalje. Drugi u kategoriji 1-5 bio je iskusni Bojan Stamenković, dok je u istoj kategoriji bronzu osvojio mladi i perspektivni Andrej Radulović.
Do bronze je došao i Nebojša Stojanović u kategoriji 9-10.
U takmičenju dublova Nišlije su osvojile još dve medalje. Bojan Stamenković i Andrej Radulović u kategoriji 1-5 stigli su do zlata, a u kategoriji 6-10 bronzu je osvojio par Nebojša Stojanović – Darko Anđelković.