Nova pobeda vaterpolista Naisa

Vaterpolo klub Nais savladao je u drugom kolu Prve regionalne lige ekipu Katara sa 17:16 (4:5, 4:3, 4:5, 5:3).

Publika na bazenu Čair imala je priliku da uživa u pravom spektaklu i do kraja neizvesnom duelu. Prvu i treću deonicu Kotorani su rešili u svoju korist sa po golom prednosti, a domaćin drugu istom razlikom, da bi izabranici Stefana Lukića otpor rivala slomili u poslednjoj četrtini koju su dobili sa 5:3.

Najefikasniji u ekipi Naisa bili su Nemanje – Ilić i Šilj sa po tri pogotka, po dva su dodali Milutin Pošmuga, Petar Mitrović, Radivoj Radanović, Miljan Bošković, a po jednom su se u strelce upisali Milan Kovačević, Aleksandar Mitrović i Luka Pejić.

Priliku da upišu novu pobedu niški vaterpolisti imaće u nedelju kada će na Čairu ugostiti ekipu Budve. Taj meč zakazan je za 20 sati.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.