Naisa rutinski protiv Bora (VIDEO)

Rukometašice Naise rutinski su savladale ekipu Bora sa 40-24 (22-14), u utakmici koja je odigrana ranije nego što je planirano zbog obaveza Nišlijki u Čelendž kupu.

Trener Naise Svetislav Jovanović šansu je ukazao i igračicama koje imaju manju minutažu, tako da se u listu strelaca upisalo čak 10 domaćih rukometašica. Prednost  Naise rasla je iz minuta u minut i pored činjenice da Katarina Radović i Marija Filipović nisu ni ulazile u igru, dok su Nada Pejović i Simona Stojanovska odigrale tek po 15-ak minuta.

Ostale igračice pokazale su da na njih itekako može da se računa.

Jedina negativna stvar, pored nestanka struje u hali “Čair” na početku utakmice, jeste povreda Katarine Bojičić, koja je igru napustila sa bolnom grimasom.

Sve ostalo je bilo onako kako je trener Svetislav Jovanović i planirao.

Da je napredak u igri evidentan, potvrdio je i trener Bora Zoran Barbulović.

Utakmica sa Borom je arhivirana, a već 3.novembra Naisa gostuje ekipi Voždovca 1955 u Beogradu, u hali “Šumice” od 18,00 sati.

Hala “Čair”, Gledalaca; 250, Sudije: Igor Nikolić, Dušan Cvetković (Leskovac). Sedmerci: ŽRK Naisa 4 (4), ŽJRK Bor 4 (3). Isključenja: Naisa 6 minuta, Bor 6 minuta.

ŽRK NAISA: Čogurić , Ivanović , Nikolić 8, Ranđelović 1,  Karalić 4, Zdravković  4, Bojičić,  Stefanović 3, Radović  , Stojanovska 2, Pejović 4, T.Petković , M.Petković 2, Stamenković 4, Tanasković  8, Filipović .

ŽJRK BOR: Mitić, Z.Petrović 2, Lilić 1, Bogdanović 4, I.Petrović, Nikolov 1, Majkić 11, Zaganović, M.Petrović, Malenović 1, Ilić, Đurović 2, Nikolić 2, Todorović.