Mašinac minimalcem do nova tri boda (VIDEO)

U okviru 11. kola Superlige za žene Mašinac je na svom terenu bio bolji i savladao ekipu Kolubare rezultatom 1:0(0:0).

Tokom svih 90 minuta domaće igračice su imale inicijativu i stvarale prilike, ali su samo jednom uspele da zatresu mrežu Kolubare.

To je pošlo za nogom Jani Stevanović u 23. munutu kada je udarcem sa više od 20 metara, uspela loptu da smesti u desni gornji ugao protivničkog gola.

I u nastavku gošće nisu menjale plan, bilo im je bitno da prođu sa što manje golova u svojoj mreži, tako da nisu ni jednom ugrozile gol domaćih. u tome su i uspele zahvačjujući pre svega dobro raspoloženom golmanu, a i dekoncetraciji napadaćica Mašinca.

Pobeda jeste minimalna, ali su zato tri boda itekako velika i važna u borbi za visok plasman niškog superligaša, koji u idućem kolu gostuje ekipi Požarevca.