Simo Krunić: Tražimo krivicu u nama, sami smo krivi za ovaj poraz!

Posle poraza od Flore (2:0), u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, u Radničkom ne kriju razočarenje. Šef stručnog štaba Nišlija Simo Krunić  istakao je da je poraz teško pao ekipi i da njegov tim u revanšu ide na sve ili ništa.

Jako teško nam je pao poraz. Izjednačeno do 75. minuta, a mi smo posle  primljenog prvog gola pokušali da se vratimo, ali nismo uspeli i primili  smo još jedan. Flora je u ovom trenutku spremnija, a mi smo dosta  konfuzno delovali u finišu. Verujte da nas je sramota zbog ovog poraza.  Pred našom publikom ćemo sigurno igrati bolje i pokušaćemo na sve načine  da okrenemo ovaj rezultat. Igraćemo na sve ili ništa. Ovo nam je prva  zvanična utakmica, presudio je prekid u 73. minutu, pre toga nije se
videla razlika. Tražimo krivicu u nama, sami smo krivi za ovaj poraz, rekao je Krunić.

Razočarenje nije krio ni napadač Milan Bojović koji je priznao da su on i njegovi saigrači očekivali bolji rezultat.

Bili smo u egalu 75 minuta, presudila je ta njihova spremnost. Izgubili  smo utakmicu, bitku, ali nismo rat. Ostaje nam da se konsolidujemo i u  Nišu okrenemo rezultat i obradujemo naše navijače, istakao je Bojović.

Revanš meč prvog kola kvalifikacija između Radničkog i Flore biće odigran 18. jula na Čairu.