Radnički i treći put remizirao

Fudbaleri Radničkog remizirali su i u trećoj pripremnoj utakmici u Turskoj.

Ovoga puta protivnik je bila trećeplasirana ekipa najjače češke lige Sigma Olomouc,a rezultat je bio 1:1 (1:0).

Poveo je Radnički u 25. minutu preko novajlije Siniše Babića. To je bio jedini pogodak u prvom delu igre.

U nastavku češka ekipa je zaigrala bolje pa je golom Plšeka uspela da izjednači na 1:1.

Za Radnički su nastupali: Šaranov (od 45. Živković), Petrović, Bulatović (od 45. Aksentijević), Simunović, Subić, Mićić (od 65. Ćirković), Noma (od 70. Aleksa Jovanović), Arsić, Saša Stojanović (od 45. Aleksandar Jovanović), Babić (od 45. Mrkić) i Slaviša Stojanović.

Nišlije će po planu odigrati još dva prijateljska susreta u Beleku i to sa Daežonom u sredu (31. januara) i Mariupolom (4. februar).