Radnički i drugi put remizirao u Turskoj

Fudbaleri niškog Radničkog koji se nalaze na pripremama u Beleku u Turskoj odigrali su već dve pripremne utakmice i to protiv bugarskih prvoligaša Boteva iz Plovdiva i Vereje iz Stare Zagore. Oba meča su završena remijem. 2:2 protiv Boteva i 1:1 dva dana kasnije protiv Beroe.

U susretu sa ekipom iz Plovdiva Radnički je poveo golom kapitena Aleksandra Jovanovica u 17. minutu.

Bugari su u nastavku prvog dela za samo dva minuta preokrenuli rezultat golovima  Petkova u 32. i Brisola u 34. minutu.

Remi Nišlijama doneo je Slaviša Stojanović u 77. minutu.

Posle remija sa petoplasiranom ekipom iz najjače bugarske lige Radnički je remizirao i sa četvrtoplasiranim timom, Vereje iz Stare Zagore.

Poveli su Bugari u 41. minutu preko štopera Velčeva, a Radnički je izjednačio u 81. minutu pogotkom Simunovića.

Fudbaleri niškog tima do kraja priprema u Beleku će odmeriti snage još sa Sigmom (30. januar), Daežonom (31. januar) i Mariupolom (4. februar).