Mašinac do boda protiv Crvene Zvezde (VIDEO)

Fudbalerke Mašinca uspele su da se uzdignu nakon teškog poraza u Subotici i da na Delijskom visu odigraju nerešeno sa Crvenom zvezdom 2-2. Domaće su stigle do vodjstva u 24-om minutu, nakon slobodnog udarca koji je izvela Nevena Milivojević. Crvena Zv ezda, medjutim, iz dve šanse, do poluvremena stiže do potpuno preokreta.

U drugom poluvremenu fudbalerke Mašinca dodale su gas i već na startu imale dve stopostotne šanse. Do izjednačenja stiću u 63-em minutu, kada nakon kornera sa desne strane, Vasiljkovićeva odlično reaguje i glavom poravnava rezultat.

U narednom kolu, na djurdjevdan, 6.maja Mašinac gostuje ekipi Sloge Radnički u zemunu. Prvak se zna i fudbalerke Spartaka iz Subotice su praktično već na tronu, ali Eventualnom pobedom niške fudbalerke došle bi u situaciju da se bore za treće mesto na tabeli.