AKL: Još jedno kolo do plej-ofa. Neradnički i Niški medvedi već sigurni učesnici (VIDEO)

Odigrane su četiri utakmice osmog kola Amaterske lige Niša. Još jedno kolo je preostalo pre početka plej-ofa, a u njemu će biti razrešene dileme oko opstanka u ligi i ekipa koje će se plasirati u doigravanje. Sada je već jasno

Detaljnije

Još jedan Kup u Nišu uspešno završen (VIDEO)

Četvrtu godinu zaredom niška hala Čair bila je poprište borbi za naslov osvajača Kupa Radivoja Koraća, a trofej “Žućkova levica” na kraju je završio u vitrinama beogradskog Partizana. Za 4 dana odigrano je 7 mečeva, a niški ljubitelji košarke mogli

Detaljnije

Pioniri Mega Bemaksa odbranili trofej na Mini Kupu (VIDEO)

Zanimljivo je bilo na Kupu radivoja Koraća, ali zanimljivo je bilo na Beobasket mini kupu koji su osvojili košarkaši Mega Bemaksa koji su u finalu savladali Crvenu Zvezdu sa 67-61. Trener pionira Mege i pored pobede nije bio zadovoljan izdanjem

Detaljnije

“Studentkinje” i dalje u trci za plej-of (VIDEO)

Košarkašice Studenta savladale su ekipu Šapca  sa 85:64 i zadržale korak sa vodećima u borbi za plej-of Košarkaške lige Srbije. Nisu „studentkinje“ ušle u susret kako su planirale pa su se dugo mučile sa neugodnim gošćama. Igrale su Nišlijke prilično

Detaljnije

KRK 2018: “Žućkova levica” crno-bela (VIDEO)

Dupke pun niški hram sportova, nekoliko hiljada zaljubljenika u “kraljicu igara” obučenih u boje “večitih” rivala, emotivni naboj koji nosi utakmice Zvezde i Partizana i kvalitetna i napeta košarkaška partija oba tima obeližili su ovogodišnje finale Kupa Radivoja Koraća u

Detaljnije

KRK 2018: Zvezda “pripitomila” “pantere” (VIDEO)

U izuzetno efikasnom meču košarkaši Crvene zvezde su bez većih poteškoća savladali FMP iz Železnika rezultatom 98:82, pa će u sutrašnjem finalu braniti trofej “Žućkova levica” osvojen pre godinu dana takođe u niškom Čairu. Rezultatske neizvenosti bilo je samo u

Detaljnije

KRK 2018: Partizan prešao preko Zlatibora (VIDEO)

Iako su u pojedinim delovima meča imali pristup poput “večitog” rivala dan ranije protiv Borca, košarkaši Partizana odličnom odbranom u trećoj četvrtini slomili su otpor “nezgodnog” Zlatibora iz Čajetine i pobedom 67:54 postali poslednji učesnik polufinala Kupa Radivoja Koraća.

Detaljnije

KRK 2018: Mega Goga (VIDEO)

Impresivnom dabl-dabl partijom talentovanog centra Goge Bitadzea i skakačkom dominacijom košarkaši Mega Bemaksa savladali su bez većih poteškoća Dinamik u trećem četvrtfinalnom duela Kupa Radivoja Koraća sa 94:79. Bitadze je od prvog do poslednjeg minuta gospodario reketima u Čairu i

Detaljnije

KRK: Zvezda – od ambisa preko produžetaka do polufinala (VIDEO)

Poznato je da je nacionalni kup specifična vrsta takmičenja na kome su iznenađenja česta, poslednjih godina u Srbiji ih nije bilo, a ove je čačanski Borac na završnom turniru Kup Radivoja Koraća bio jako blizu ogromne senzacije, jer je tek

Detaljnije

KRK 2018: “Panteri” “progutali” Valjevce (VIDEO)

Nije nikakav novitet reći da je razlika u kvalitetu između timova koji nastupaju u ABA ligi i Košarkaškoj ligi Srbije ogroman, a nova potvrda te teze stigla je na otvaranju ovogodišnjeg Kupa Radivoja Koraća, pošto je u prvom meču 1/4