Kikbokserima Niša sedam medalja – Paunović i Kovačević šampioni Srbije

Takmičari Kik boks kluba “Niš” osvojili su, na juniorskom K1 prvenstvu Srbije, 7 medalja (2 zlatne, 2 srebrne i 3 bronzane).

Takmičenje u Novom Sadu, održano 26. februara, predstavljalo je izbor za sastav juniorske reprezentacije Srbije u disciplini K1, za Evropsko juniorsko prvenstvo 2017. godine.

Stefan Paunović (do 81 kg), i Nikola Kovačević (do 91 kg) bili su najbolji u svojim kategorijama, i tako najavili uspešnu sezonu.

7. Miloš Savić——————–(67 kg)-bronzana medalja

Kik boks klub “Niš” ekipno je zauzeo drugo mesto, a plasman bi, kako ističu u klubu, bio još bolji da je suđenje bilo korektnije.

Naredno takmičenje za kikboksere Niša je seniorsko Prvenstvo Srbije koje se održava u martu.