Car Konstantinu trofej Kupa FS Niša (VIDEO)

U duelu srpskoligaša fudbaleri Cara Konstantina posle boljeg izvođenja jedanaesteraca osvojili su ovogodišnji trofej Kupa Niša pobedom nad ekipom popovačke Budućnosti, u regularnom delu meča na stadionu Čair rezultat je bio 2:2.

Pred više od 1000 gledalaca na stadionu Čair viđena je zanimljiva i borbena utakmica dostojna jednog finala.

Ekipa sa Bubnja je bolje otvorila utakmicu i već u 6. minutu preko Ivanovića povela. Mićunović je u 37. duplirao vođstvo, a do kraja poluvremena su se i Popovčani probudili i uspeli da smanje golom Cvetkovića na 2:1.

U 60. minutu Džemailji pravim projektilom iz slobodnog udarca poravnava na 2:2.

Do kraja i pored dosta napada na obe strane nije bilo više golova, pa je pobednik odlučen izvođenjem penala.

Fudbaleri Cara Konstantina, Strahinja i Mladen Petrović, Mićunović i Denić, su bili nepogrešivi sa 11 metara. Kod Popovčana sigurni su bili samo Stojković i Džemailji dok su penale promašili Vukić i Cvetković pa je pehar pobedika Kupa otišao u ruke igrača sa Bubnja.